Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety z Wrocławia, prosi o pomoc w związku z organizacją uroczystości św. Mikołaja dla dzieci z rodzin ubogich i uzależnionych,
S. Pia – Stanisława Szpil

S Pia

Kliknij w obrazek (plik PDF)!

Akcje zrealizowane przez MotoCorde

Bezpieczeństwo i Rywalizacja 2014 / MotoPuchar 2014

 
Poniedziałek, 31.03.2014, 0:39

W roku 2014 Stowarzyszenie MotoAutostrada razem ze Stowarzyszeniem Moto Corde i przy wsparciu sponsorów organizuje c.d. cyklu imprez pod znanym już hasłem "Bezpieczeństwo i Rywalizacja". Oprócz jazd szkoleniowych najlepsi motocykliści będą mogli wziąć udział w rywalizacji o "MotoPuchar 2014". Zwycięzcą będzie motocyklista, który na na koniec sezonu zbierze największą ilość punktów zdobytych na poszczególnych imprezach.

"MotoPuchar 2014" - cykl 4-6-ciu rywalizacji dla najlepszych motocyklistów wyłonionych metodą eliminacji na poszczególnych imprezach. Na każdej zostaną rozegrane konkurencje, w których będą wyłonieni najlepsi i zostaną im przydzielone punkty za zajęte w rywalizacji miejsce. Na koniec sezonu, na Gali Finałowej, zostaną wręczone nagrody najlepszym trzem motocyklistom w swoich klasach, którzy zebrali największą ilości punktów będącą sumą otrzymanych na poszczególnych imprezach.

Sezon planujemy rozpocząć od "Bezpieczeństwo i Rywalizacja 2014 - edycja Kisielin", gdzie będzie można zdobyć pierwsze punkty do klasyfikacji w MotoPucharze 2014. Terminy kolejnych imprez będą podawane na forum http://www.grupa-poludnie.info z co najmniej 2-u tygodniowym wyprzedzeniem, średnio 1 envent miesięcznie. Rywalizacje będą miały bardzo różne charaktery, od szybkich po czysto techniczne. Na jednym evencie może ich być więcej niż jedna, a co za tym idzie będzie można zdobyć więcej niż jedno punktowane miejsce.

Do MotoPucharu 2014 zostaną dopuszczone wyłącznie motocykle zarejestrowane z ważnym przeglądem technicznym.
Organizator zastrzega sobie prawo niedopuszczenia motocykla do jazdy po torze, w którym zostaną stwierdzone znaczne usterki techniczne lub będzie on stanowił zagrożenie dla innych uczestników.

Kisielin