Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety z Wrocławia, prosi o pomoc w związku z organizacją uroczystości św. Mikołaja dla dzieci z rodzin ubogich i uzależnionych,
S. Pia – Stanisława Szpil

S Pia

Kliknij w obrazek (plik PDF)!

Akcje zrealizowane przez MotoCorde

Dzień Dziecka w Miechowie 2014


Ciągle padający deszcze pokrzyżował nam trochę plany, jednak nie daliśmy się pogodzie i przystąpiliśmy do działań.

Najpierw Zespół Ratownictwa Medycznego uczył dzieci z kl. I-III oraz IV-VI, jak poprawnie udzielić pierwszej pomocy, osobom poszkodowanym w wypadku.

"Każdy z was kiedyś będzie miał swój samochód i może zdarzyć się, że właśnie wiedza zdobyta dzisiaj uratuje komuś życie" - tak zachęcał dzieci do aktywnego udziału w lekcji niezawodny Marek Majewski.

Następnie uczestnicy imprezy dzięki ciepłemu bigosowi, mogli nabrać sił na kolejne atrakcje dnia.

Po ciepłym poczęstunku na salę gimnastyczną wjechał Stunt Kamil Kobędzowski & EXTREME Team Ostra Jazda, który wręcz oczarował swoimi "trickami" na rowerze zebraną publiczność. Jeszcze długo po swoim występie rozdawał autografy oraz pozował do wspólnych zdjęć.

W międzyczasie na boisku przy SP 1, mimo niesprzyjającej pogody swoje umiejętności w jeździe motorem pokazywali członkowie Moto Szkoła Moniki Jaworskiej oraz Stowarzyszenie MOTO CORDE.

Dzieci, które wygrały konkurs zorganizowany na sali gimnastycznej, mogły w nagrodę przejechać się repliką samochodu WRC naszego Wielkiego Mistrza Janusza Kuliga oraz wszyscy chętni mogli przejechać się na sportowym motorze.

Dziękujemy naszym wszystkim Sponsorom, w tym SKOK Jaworzno.
plakat2.jpg
 

 

Kilka fotek z imprezy:

grupa.jpgpokaz.jpgpokaz2.jpgpokaz3.jpgpokaz4.jpgpokaz6.jpgpokaz7.jpgpokaz8.jpgpokaz9.jpgpokaz10.jpgpokaz11.jpgpokaz54.jpgreanimacja.jpg