Zgromadzenie Sióstr św. Elżbiety z Wrocławia, prosi o pomoc w związku z organizacją uroczystości św. Mikołaja dla dzieci z rodzin ubogich i uzależnionych,
S. Pia – Stanisława Szpil

S Pia

Kliknij w obrazek (plik PDF)!


wilcza garageNa podstawie wieloletniego doświadczenia w branży motocyklowej tworzymy nowy rodzaj serwisu i sklepu, w którym każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie.

Nasz cel to stworzenie nowego miejsca na motocyklowej mapie Krakowa, miejsca, gdzie każdy motocyklista poczuje się jak w gronie dobrych znajomych,a jego motocykl będzie obsługiwany na najwyższym poziomie przez wykwalifikowaną kadrę


motoradioW imieniu ekipy nowo powstałego internetowego radia motoradio.com.pl chciałabym zaprosić was do współpracy. Motoradio jest tworzone przez amatorów i tak naprawdę dopiero uczymy się wielu rzeczy. Dlatego chcielibyśmy poprosić Was o pomoc. Jeżeli w Waszym regionie dzieje się coś ciekawego, jeżeli organizujecie jakąś motocyklową imprezę, robicie coś związanego z motocyklami, chcecie nam opowiedzieć o swoich podróżach czy przygodach, to serdecznie zapraszamy.


gospodaGospoda Krakowska to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie...

Oferujemy dania kuchni polskiej, kilka rodzajów piwa, desery, śniadania, kawy, bogaty wybór win.
Naszą specjalnością poza znanymi już wszystkim plackami po zbójnicku, jest jedyna w okolicy oryginalna, bogata w składniki...


BRZ Krk TeamBRZ Krk Team - grupa szczęśliwców, darzących się wzajemnym zaufaniem i szacunkiem ludzi. Na co dzień przyjaźniących się i stających za sobą murem. Skrót BRZ jest Wam już zapewne dobrze znany, zresztą dla każdego fana motoryzacji, tej mniej i bardziej legalnej, powinien być prosty do rozszyfrowania.


motoautostradaCelem MotoAutostrady jest propagowanie idei motocyklizmu. MotoAutostradę tworzą osoby zaangażowane w "Akcję Autostrada", czyli walkę o obniżenie opłat na autostradach pobieranych od motocyklistów. Politycy i urzędnicy poprzez ciągłe ignorowanie naszych postulatów zmobilizowali nas do założenia stowarzyszenia, teraz angażujemy się w kolejne projekty.
kantyna zlombolZłombol, to extremalna wyprawa samochodami komunistycznej produkcji lub konstrukcji z celem uzbierania pieniędzy na zakup rzeczy dla dzieci z domów dziecka. Wartość zakupu pojazdów, nie licząc napraw przygotowawczych, to orientacyjnie 1000 zł. Dotychczasowe trasy prowadziły z Katowic do Monaco, na arktyczne koło podbiegunowe i do Azji aby pokazać, że mimo wszystkich obaw, da się dojechać takimi "złomami" do wyznaczonego celu.
www.warta.krakow.plUbezpieczenia wszelkie.
Współpracuję z Wartą od roku 1992, to już ponad 20 lat, pracuję więc w ubezpieczeniach dłużej niż większość firm ubezpieczeniowych jakie działają na polskim rynku.

Pełny zakres ubezpieczeń. Mieszkania, domy i ubezpieczenia turystyczne - online www.wartadirect.com.pl

Garrison serwis samochodowy i wulkanizacjaDziałamy na rynku krakowskim od 1992 roku. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę mechaników którzy pasję łączą z pracą zawodową. Bezpieczeństwo kierowców oraz niezawodność serwisowanych przez nas samochodów są wyznacznikiem naszej pracy.www.garrison.pl

 


Nasz Dakar Nasz Dakar
Jesteśmy trzema przyjaciółmi od wielu lat związanymi z różnymi motocyklami.
Jeździmy na turystycznych Hondach Africach Twin głównie do Afryki (Maroko, Mauretania, Mali, Burkina Faso),
ścigamy się na motocyklach enduro w krajowych cross country i terenowych rajdach w Rumunii.
Ćwiczymy też trialowymi motocyklami. Jesteśmy dobrze zorganizowani, ambitni i zdeterminowani by ukończyć Dakar.


http://www.mobildjs.plMobil Dj's - Profesjonalna oprawa muzyczna i oświetleniową imprez okolicznościowych. Mobil Dj's najlepsi Dj'e na wesele, studniówkę, komers, garden party, osiemnastkę.

SoundBlast


Jesteśmy Agencją zajmującą się wynajmem oraz organizacja wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Posiadamy sprzęt dający nam możliwość zrealizowania prawie każdego typu imprezę.
Nagłośnienie o łącznej mocy 9000W oraz oświetlenie sceniczno-klubowe zapewni każdej imprezie nastrój oraz niezapomniane wrażenia.


abcgrafSpecjalnością naszej firmy jest profesjonalna, korzystająca z najnowszych rozwiązań technologicznych poligrafia.
Z zaangażowaniem wykonujemy wszelkiego typu firmówki, ulotki reklamowe, kalendarzyki, karty firmowe, notesy, wkłady do książek, czy wizytówki.
Dzięki nam będziecie Państwo mogli skutecznie rozwijać i dbać o wizerunek swojego przedsiębiorstwa - pomogą w tym z pewnością profesjonalne materiały, jak choćby właśnie wizytówki.

Stowarzyszenie PIĘKNE ANIOŁY - każdy może pomóc

Nie chcemy zmieniać świata, tylko sprawić, by DZIECKO zobaczyło ten świat w lepszych barwach.

Pragniemy z pozyskanych środków i przy współpracy DOROSŁYCH (firm i osób prywatnych), którzy pamiętają o tym, że kiedyś byli DZIEĆMI i mają we wspomnieniach swoje dziecięce pokoje, kolorować ten mały skrawek świata.


Zielony Żuk
Kibicujemy ekipie zielonego żuka i wspieramy dzieci.
Złombol 2014. Razem zdobędziemy Hiszpanię :)

 http://zielonyzuk.pl


trener personalny icoRadosław Czyż - trener osobisty
Radosław Czyż to dwukrotny uczestnik Mistrzostw Europy w Lekkoatletyce, a także świetny trener oraz motywator.

  • Mistrz Polski w biegu na dystansie 400m przez płotki
  • Dwukrotny finalista Mistrzostw Europy
  • Członek Kadry Narodowej lekkiej atletyki w latach 2006-2013
  • Trener przygotowania fizycznego Polskiego związku bobslei i skeletonu
  • Zawodnik biegów ekstremalnych ( Spartan Race, Runmageddon, Survival Race )
    http://trenerkrakow.pl

tigers icoPierwszy Małopolski Klub Futbolu Amerykańskiego. Założony przez Michała Truszkowskiego w 2006 roku.

Strona

Facebook

 

 

 


Krakowska Szkoła Motocyklistów KSM RidersKrakowska Szkoła Motocyklistów KSM Riders to najstarsza szkoła w Krakowie o profilu stricte motocyklowym. Szkołę stworzyli lata temu sami motocykliści zauważywszy poważne braki w edukacji bikerów i dyletanctwo szkół nauki jazdy w temacie szkoleń motocyklistów. Szkolenia jakie oferujemy nie mają nic wspólnego ze zwykłym kursem prawa jazdy, bo większość z Państwa prawo jazdy od dawna posiada.
Uczymy tego o czym nie pisze się w podręcznikach dla kierowcy. Wiedza jaką oferujemy to esencja wieloletnich doświadczeń w jeździe motocyklem, którą przekazują Państwu autentyczni motocykliści. Mamy nadzieję, że Nasza oferta szkoleń spotka się z Państwa dużym zainteresowaniem.